Hakkımızda

Bayır Oto 1999 yılından bu yana sektörde bulunmuştur. Her daim titiz, özenli işçiliği ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarını devam ettirmiştir. Yaptığımız tüm işlerin kalitesi, müşterilerimize göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyetle ile her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İşletmemiz kendini devamlı güncel tutarak hizmet ve kalitede standartların üzerine çıkarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bayır Oto olarak gayemiz en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine prensip edinmiş olan Bayır Oto, boya ve kaporta alanında ihtiyaç ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler sunarak sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.

Kilit tamiri, Cam kriko tamiri, Plastik tamiri, Pasta cila, Seramik kaplama ve sigortalı hasar onarımları gibi alanlarda profesyonel olarak özenli ve itinalı şekilde hizmetler vermekteyiz.

Misyonumuz

İşletmemizin prensipleri gereği müşteri istek ve görüşlerine daima önem veririz.Yapacağımız tüm işlemleri de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapmaktayız.

Vizyonumuz

Kalite, güleryüz ve dürüstlük işletmemizin vazgeçilmez unsurudur.Bu nedenle hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Başa dön